סינמה גג במט גאלה

סרטי אופנה על גג שנקר

הצטרפו אלינו לסדרת האביב על גג שנקר עם בירה צוננת ביד, כיבוד קל הרצאה ודוקו אופנה.

באירועי סינמה גג, שמתקיימים זו השנה השנייה, אנו מארחים ערבים אופנתיים במיוחד המוקדשים למעצבים מהפכניים ששינו את פני עולם האופנה. כל ערב נפתח בהרצאה קצרה וממשיך להקרנת סרט.

בסתיו 2022 צפינו בסרטים על מריה גרציה קיורי לדיור, איב סן לורן, אוליבייה רוסטאן הצעיר שמעצב עבור בית בלמין הוותיק ועל ויויאן ווסטווד, האישה והאגדה.

 

מאי 2023: סינמה גג במט גאלה

ביום שני הראשון בחודש מאי מתרחש המט גאלה (Met Gala) אירוע האופנה הגדול והנוצץ ביותר בעולם: ערב הגאלה של מוזיאון המטרופוליטן בניו-יורק, שמבשר על פתיחתה של תערוכת האופנה הגדולה השנתית. 

השטיח האדום של המט גאלה הוא מסלול התצוגה המסוקר והנחשק בעולם ובגדול, מי שלא שם - לא קיים.

השנה, המטרופוליטן יציג תערוכת רטרוספקטיבה שתסקור את עבודתו רבת השנים של הקיסר הבלתי מעורער של עולם האופנה קארל לגרפלד, וזו תלווה, כמובן, גם בערב פתיחה גרנדיוזי.

לכבוד קארל ולכבוד יום השני הראשון במאי, הכנו שני ערבים חגיגיים במיוחד על גג שנקר. 

כל ערב יפתח בהרצאה קצרה ואחריה נצפה בסרט דוקומנטרי משובח.

 • מחיר לכל ערב הכולל סרט, הרצאה וכיבוד: 100 ₪

  מחיר מיוחד לכרטיסייה לשני האירועים: 150 ₪

  לרכישת כרטיסייה הקליקו כאן

   

  יום שני הראשון במאי 

  2016, אנדרו רוסי, 91 דקות

  יום שני 1/5 בשעה 19:00 בערב | הקליקו לרכישת כרטיס

  הקרנת הסרט הדוקומנטרי שהיה הסרט הפותח בפסטיבל טרייבקה. הסרט עוקב אחרי הקמת תערוכת האופנה "China: Through the Looking Glass" במוזיאון וההכנות לערב הפתיחה בשנת 2015. 

  באופנה כמו באופנה, עד הרגע האחרון כלום לא יהיה מוכן בזמן אבל מצד שני אנה ווינטור תסדר לכם את מקומות הישיבה וריהאנה תדפוק כניסה בלוק ממש מוגזם. 

   

  היום שלפני - קארל לגרפלד לפנדי 

  2009, לואיק פריז'אן, 52 דקות

  יום רביעי 10/5 בשעה 19:00 בערב | הקליקו לרכישת כרטיס

  קארל לגרפלד מעצב לבית האופנה המפורסם פנדי את הקולקציה החדשה. תיעוד נדיר מאחורי הקלעים לעבודתו של אחד המעצבים הגדולים של המאה העשרים באחד מבתי האופנה הותיקים בעולם.

  במהלך הסרט נציץ לחיים המוטרפים של לגרפלד ואטלייה פנדי לקראת שבוע האופנה: מטוסים פרטיים, צרחות באיטלקית, ייאוש, שמחה, כאוס ואנה וינטור אחת. 
   

   

   

גלריית עבודות

מהבלוג

מידע כללי

קורסים נוספים