משפחת שנקר משתתפת בצער המשפחות השכולות ומאחלת החלמה מהירה למשפחות הפצועים, ומייחלת לחזרת החטופים והשבויים לביתם.

יצירת קשר

איך מגיעים אלינו?

דרכי הגעה

המחלקה ללימודי חוץ ולימודי המשך של שנקר שוכנת בקמפוס הראשי של המכללה ברחוב אנה פרנק 12, רמת-גן (קומת כניסה, מול מסדרון ההנהלה).

הגעה באמצעות תחבורה ציבורית (לפרטים מדוייקים אודות דרכי הגעה מומלץ להשתמש באחת מאפליקציות הניווט או במרכז המידע לתחבורה ציבורית של משרד התחבורה):

 • מכיוון מרכז תל-אביב:
  קו 66 של "דן" עוצר בביאליק 125, סמוך לבניין ביאליק. חציית הכביש הראשי והליכה של 2 דקות תוביל אתכם לכניסות של בניין מיטשל ו/או פרניק.

 • מכיוון פתח-תקווה/בני-ברק/רמת-גן:
  קו 66 של "דן" עוצר בביאליק 130, מרחק 2 דקות הליכה לבניין מיטשל, פרניק וביאליק.

 • מתחנת רכבת מרכז:
  ברגל: יורדים בתחנת רכבת מרכז/ארלוזורוב, עוברים את גשר היהלומים (שעובר מעל איילון) לכיוון הבורסה ברמת-גן, יורדים במדרגות, פונים שמאלה וחוצים את הכביש. ממשיכים ברחוב שוהם עד סופו, פונים ימינה וממשיכים דרך רחוב תובל עד לצומת עד ביאליק. חוצים את הכביש וממשיכים לרחוב יהודית – בכיכר פונים שמאלה ומשם ישר עד לכניסה הראשית לשנקר (אנה פרנק 12).

  באוטובוס: קווים 42 ו-142 של "דן" ו-75 ו-76 של "אגד" עוצרים סמוך לבניין עלית (דרך אבא הלל 4) ובמרחק 5 דקות הליכה מבניין מיטשל, פרניק וביאליק (דרך אבא הלל 30). קווים 40, 140 ו-240 של "דן" עוצרים סמוך לבניין עלית (תחנה בז'בוטינסקי 5).

 • מכיוון הרצליה/רעננה:
  קווים 524, 525 ו-531 של "אגד" עוצרים במרחק 5 דקות הליכה לבניין מיטשל, פרניק וביאליק (דרך אבא הילל 25) ובהמשך המסלול – מול בנין עלית (ז'בוטינסקי 5, מתחם הבורסה).

כתבו לנו

שנקר – הנדסה. עיצוב. אמנות
ביאליק 125 ר"ג (בית פרפורי)

לעוד מידע

פניה למחלקות