יצירת קשר

איך מגיעים אלינו?

דרכי הגעה

המחלקה ללימודי חוץ ולימודי המשך של שנקר שוכנת בקמפוס הראשי של המכללה ברחוב אנה פרנק 12, רמת-גן (קומת כניסה, מול מסדרון ההנהלה).

הגעה באמצעות תחבורה ציבורית (לפרטים מדוייקים אודות דרכי הגעה מומלץ להשתמש באחת מאפליקציות הניווט או באתר המודיעין לתחבורה ציבורית של משרד התחבורה):

 • מכיוון מרכז תל-אביב:
  קו 66 של "דן" עוצר בביאליק 125, סמוך לבניין ביאליק. חציית הכביש הראשי והליכה של 2 דקות תוביל אתכם לכניסות של בניין מיטשל ו/או פרניק.

 • מכיוון פתח-תקווה/בני-ברק/רמת-גן:
  קו 66 של "דן" עוצר בביאליק 130, מרחק 2 דקות הליכה לבניין מיטשל, פרניק וביאליק.

 • מתחנת רכבת מרכז:
  ברגל: יורדים בתחנת רכבת מרכז/ארלוזורוב, עוברים את גשר היהלומים (שעובר מעל איילון) לכיוון הבורסה ברמת-גן, יורדים במדרגות, פונים שמאלה וחוצים את הכביש. ממשיכים ברחוב שוהם עד סופו, פונים ימינה וממשיכים דרך רחוב תובל עד לצומת עד ביאליק. חוצים את הכביש וממשיכים לרחוב יהודית – בכיכר פונים שמאלה ומשם ישר עד לכניסה הראשית לשנקר (אנה פרנק 12).

  באוטובוס: קווים 42 ו-142 של "דן" ו-75 ו-76 של "אגד" עוצרים סמוך לבניין עלית (דרך אבא הלל 4) ובמרחק 5 דקות הליכה מבניין מיטשל, פרניק וביאליק (דרך אבא הלל 30). קווים 40, 140 ו-240 של "דן" עוצרים סמוך לבניין עלית (תחנה בז'בוטינסקי 5).

 • מכיוון הרצליה/רעננה:
  קווים 524, 525 ו-531 של "אגד" עוצרים במרחק 5 דקות הליכה לבניין מיטשל, פרניק וביאליק (דרך אבא הילל 25) ובהמשך המסלול – מול בנין עלית (ז'בוטינסקי 5, מתחם הבורסה).

כתבו לנו

שנקר – הנדסה. עיצוב. אמנות
ביאליק 125 ר"ג (בית פרפורי)

לעוד מידע

פניה למחלקות