משפחת שנקר משתתפת בצער המשפחות השכולות ומאחלת החלמה מהירה למשפחות הפצועים, ומייחלת לחזרת החטופים והשבויים לביתם.

עיצוב ופיתוח משחקים

חולמים לפתח את להיט הגיימינג הבא? התוכנית הייחודית ללימודי תעודה בפיתוח ועיצוב משחקים של שנקר היא המקום הנכון למי שמעוניין להשתלב בתעשיית המשחקים בארץ ובעולם.

התכנית לעיצוב ופיתוח משחקים דיגיטליים ומציאות מדומה במרכז המשחקים ע״ש מיכל ואברהם כדר ("קורס פיתוח משחקי מחשב") נוצרה במטרה לספק את מיטב הידע וההכשרה הדרושים לעבודה בתחום המרתק של משחקי המחשב והסלולר, ובתחומי המציאות המדומה.

מאז הקמתה בשנת 2009 קנתה לה התכנית החלוצית שם של מצוינות בזכות כותרים זוכי פרסים ובזכות הבוגרים הרבים של התוכנית שהשתלבו בחברות בענף, ומובילים את צמיחת תעשיית המשחקים בארץ.

למשחקים דיגיטליים חלק מרכזי בתעשיית ההייטק והבידור בישראל ובעולם. הקורסים בתכנית הלימודים פותחו במטרה לאפשר גם לאנשים ללא רקע קודם ללמוד לתכנת ולעצב. צוות המרצים מתמחה בפיתוח משחקים לתעשיית האינדי, למובייל ולמציאות וירטואלית.

 

החל משנת 2023, מדובר במסלול לימודים מודולרי שכולל שלוש תוכניות:

 

התוכניות יאפשרו לכם לצלול בהדרגה לתחום, למצוא את הנושאים שמעניינים אתכם ולהתפתח בהם. אפשר להירשם מראש לכל התוכניות או לכל אחת מהן בנפרד. היועץ האקדמי שלכם ילווה אתכם ואתכן בכל שלב ויעזור לכם לבנות את מסלול הלימודים האידיאלי עבורכם.

השיעורים ניתנים במבנה של סדנאות, עם מספר משתתפים מצומצם והנחיה אישית. תקבלו לא רק מסגרת שתאפשר לכם לפתח את הכישרון והיכולות שלכם, אלא גם תהנו ממפגש עם אנשים דומים לכם ולעיתים כאלה שמשלימים אתכם, מה שלעיתים קרובות מוביל לפרויקטים משותפים ולהישגים יפים.

אנו עומדים בקשר הדוק עם התעשייה ומסייעים לבוגרים שלנו במציאת עבודה. 

ראש התכנית: ד"ר ורד פנואלי. 
רכז התכנית ויועץ אקדמי: עדי אלחדף

סגל מרצים: חן קאצ'קו, בן כהן, דייב זילברשטיין, גדי יער, בנג'י קוק, נועה פלשקס, גיל אלנקווה, רומי ארדן, סיון גורדסקי, יותם שטרית. 
 

מהבלוג

מידע כללי

קורסים נוספים