אנבוקסינג: בלוג התכנית להמצאת צעצועים

הכירו את "אנבוקסינג" הבלוג החדש של התכנית להמצאת צעצועים, שישמש בית לממציאים, מעצבים, יוצרים וחוקרים ולידע הרב שנאסף במרכז במהלך השנים.

התכנית להמצאת צעצועים שמחה להציג את אנבוקסינג, הבלוג החדש של התכנית ושל המרכז להמצאת צעצועים בשנקר. 

הבלוג נוצר בין היתר, כדי לעורר שיח מקצועי ומעודכן על תעשיית הצעצועים והיבטים הקשורים בה וכדי להוות בית לידע הרב שנאסף במרכז במהלך השנים. את הידע הזה אנו שואפים להנגיש עבור ממציאים, מעצבים, יזמים, חוקרים וכל מי שמתעניין בעולם העשיר והמגוון של תעשיית הצעצועים והמשחקים. 

"מאחורי הצעצועים יש הרבה סיפורים, ואנחנו ננסה לספר אותם מנקודות זמן, תחומי מומחיות והתייחסויות שונות. בבלוג תמצאו מידע על אירועים של התעשיה בכל העולם, וכן את לוח הפעילות שלנו במרכז להמצאת צעצועים בשנקר."

טל שרייבר, מייסדת ומנהלת התוכנית להמצאת צעצועים: "לפני תשע שנים נפתחה התכנית להמצאת צעצועים בשנקר. מאז ועד היום נוצר סביב התוכנית המרכז להמצאת צעצועים וצמחה פה קהילה גדולה ומיוחדת של אנשים שהמכנה המשותף לכולם הוא האהבה לצעצועים והקדשת זמן משמעותי לתחום. המחזור העשירי של התוכנית בפתח, וזה בדיוק הזמן המתאים לחנוך את אנבוקסינג - הבלוג של המרכז".

 

אנבוקסינג, בלוג התוכנית להמצאת צעצועים

 

"מאחורי הצעצועים יש הרבה סיפורים, ואנחנו ננסה לספר אותם מנקודות זמן, תחומי מומחיות והתייחסויות שונות. בבלוג תמצאו מידע על אירועים של התעשיה בכל העולם, וכן את לוח הפעילות שלנו במרכז להמצאת צעצועים בשנקר".

עורך הבלוג הוא שלומי איגר, מעצב צעצועים וחוקר תרבות ילדים וחבר סגל המרצים בתכניות של המרכז להמצאת צעצועים.

 

פורסם ע"י שוקי בתאריך 7/11/2022

איקונות אופנה: סדרת מפגשי אופנה

מקצועות האופנה

קורס שעוסק באופנה ובהקשריה התרבותיים תוך התמקדות בכמה דמויות ייחודיות שהשפיעו על עולם האופנה

הסדרה תכלול 6 מפגשים, אחת לחודש, בימי רביעי בשעות 17:00-20:00 (רשימת התאריכים להלן):