משפחת שנקר משתתפת בצער המשפחות השכולות ומאחלת החלמה מהירה למשפחות הפצועים, ומייחלת לחזרת החטופים והשבויים לביתם.

צעדיי הראשונים בעולם הסטיילינג

ורד הורן, עורכת-דין שהחליטה לעשות הסבה מקצועית והיום היא סטייליסטית בוגרת שנקר, הפכה בשנתיים האחרונות גם לבלוגרית אופנה פופולרית. ביקשנו ממנה שתספר את הסיפור שלה.

היי, אני ורד הורן, סטייליסטית בוגרת שנקר ובעלת בלוג האופנה VeredStyle.

בתחילת דרכי המקצועית ויתרתי על החלום להפוך את התשוקה לאופנה למקצוע ופניתי ללימודי משפטים. אחרי כמה שנים של עבודה כעורכת דין החלטתי שהגיע הזמן לממש את החלום ולעשות הסבה מקצועית. עזבתי משרה של יועצת משפטית בבית משפט ופניתי ללימודי סטיילינג בשנקר.

תקופת הלימודים הייתה חוייתית ומהנה, צוות המרצים היה מקצועי ונחמד במיוחד, האווירה בכיתה הייתה נעימה ובסופו של הקורס יצאתי עם כל הכלים שנדרשו לי כדי לפתוח בדרכי המקצועית החדשה כסטייליסטית.

כבר במהלך הקורס פתחתי את בלוג האופנה שלי והתחלתי לתת לקוראות שלי טיפים בסטיילינג אישי, לעדכן אותן בטרנדים חדשים, לשתף אותן ברכישות אופנתיות מוצלחות ולתעד עבורן את האאוטפיטים שלי, כדי שתוכלנה לקבל השראה.

 

הבלוג של ורד הסטייליסטית

הבלוג התפתח מהר מאוד, בכל יום נוספו עוד ועוד קוראות ומהר מאוד מצאתי את עצמי מוזמנת לאירועים הנחשקים ביותר בעולם האופנה, כמו השקות ותצוגות אופנה.

לשמחתי הרבה, היום VeredStyle הוא בין הבלוגים המובילים בארץ בתחום האופנה, ואני ממשיכה לטפח אותו ולעדכן את הקוראות שלי בכל מה שחדש ומעניין בעולם האופנה והלייף סטייל.

מלבד העיסוק בבלוג, אני עובדת כסטייליסטית אישית ואחראית למהפכים מרגשים של נשים רבות. אני מעבירה בין השאר סדנאות סטיילינג לקבוצות נשים וסדנאות לבוש עיסקי לחברות, וכותבת טורים וכתבות אופנה בעיתונים ומגזינים אינטרנטיים ובעיקר - נהנית מכל רגע!

פורסם ע"י שוקי בתאריך 27/7/2014

Print & Pattern

מקצועות האופנה

פרינט אנד פאטרן הוא קורס בן 8 מפגשים בו תתנסו בטכניקות ידניות ליצירת דפוסים על בד, שתוכלו להמשיך ליישם גם בבית

8 מפגשים