צלצלו עכשיו: 036110046

כנס אופנה לטובה

התכנית לניהול אופנה מזמינה להרצאות קצרות על פרויקטים, מיזמים ומחשבות עדכניות על אופנה ובגדים

ענף האופנה נכנס לעידן הקורונה עם מחלות רקע חמורות: המזהם השני בעולם, נצלני, לא אתי, לא אותנטי, לא הוגן ולא שקוף. מייצר הרבה מדי, מהר מדי, באיכות נמוכה מדי. יתכן כי הוא מדביק  את לקוחותיו בצרכנות יתר כאילו תוצריו הינם חד פעמיים ואינם "ראויים לתיקון". אך מתחת לפני השטח נבטו מיזמים שבאו לעשות תיקון מזווית ערכית של קיימות וחברתיות. זמן הקורונה הביא להתחדדות והאצה של המגמה. שנה וחצי אחרי , "האופנה" , על כל היבטיה, מוצפת  בשינויים ורוח חדשה  של פתרונות יצירתיים למחלות והרבה עשייה לטובה . נמצא החיסון שמחזיר לאופנה את  האנושיות, הריגוש והחיבוק .  

***

כנס אופנה לטובה

**הכנס מיועד למתעניינות.ים בלימודים בתכנית לניהול אופנה**

יום רביעי 21/7/21 בשעות 18:30-21:00 

אודיטוריום גד אלון, שנקר בניין פרניק, רח' אנה פרנק 12 רמת גן, קומה 2

סדרת הרצאות קצרות על פרויקטים, מיזמים ומחשבות עדכניות על אופנה ובגדים.

בתוכנית:

  • 18:30-19:00 – התכנסות והרשמה
  • 19:00-21:00 – הרצאות 

ההשתתפות בכנס ללא תשלום, אבל מספר המקומות מוגבל - אנא אשרו הגעה (לציין שם מלא ומספר טלפון) באמצעות מילוי הטופס שבהמשך או במייל חוזר לגלית פבון בכתובת galit_p@shenkar.ac.il 

נשמח לראותכם!

 

על המשתתפים וההרצאות: 

 

Made2Flow

Our machine learning based solutions are seamless and easy to use.

בכדי להאיץ את השינויים ההכרחיים בתעשיית האופנה, קיימות צריכה להיות השפה המשותפת של מחלקות פיתוח המוצר, מיקור, רכש ושיווק.

Made2Flow פתחה מגוון פתרונות אשר יאפשרו למותגי אופנה להפחית באופן פעיל השפעות שליליות על האנשים והיקום. 

 

פלט"ה

Make a small change, wear a big smile

פלט"ה הינו מיזם חברתי המתמחה בצרכי היום יום של אנשים עם מוגבלויות בעולם האופנה. החברה מפתחת פתרונות לשיפור אורח החיים וחווית ההלבשה של אנשים עם צרכים שונים ע״י שימוש בטכנולוגיה ושיטת העיצוב המכליל.

פלט״ה היא החברה הראשונה בעולם המספקת תו תקן למותגים בינלאומיים על נגישות בהלבשה וחווית קניה.

 

Re-Fresh.Global

For a better today

מרכז לחדשנות וכלכלה מעגלית בטקסטיל. המרכז פועל בכמה נתיבים ; ממחקר ופיתוח טכנולוגיות ומוצרים לתחום פסולות הטקסטיל , דרך ייזום והוצאה לפועל של מיזמים והכשרות במודל כלכלה מעגלית בתחומי הטקסטיל ועד לתוכניות שיתוף בינ״ל ליצירת אקוסיסטם עסקי לקיימות וחדשנות. בכנס ייחשף פיילוט שבו הצליחו לנצל למיחדוש ושימוש מחודש98% מהפסולת שנאספה .    

 

Sonovia

Sonovia’s mission is to help save lives and improve the quality of life through built-in active protection textiles that eliminate the danger from human surroundings while minimizing environmental pollution in the process.

הטכנולוגיה האולטרסונית הירוקה של סונוביה מטמיעה ננו-חלקיקים למגוון יישומים מסחריים.

בתהליך מוחדרים ננו-חלקיקים במהירות גבוהה ישירות לתוך טקסטיל ובכך מוקנות לו תכונות מובנות ועמידות לאורך זמן. תעשיית הטקסטיל היא מהתעשיות המזהמות ביותר בעולם. הטכנולוגיה החדשנית שלנו מייתרת את הצורך בכימיקלים מזיקים, מפחיתה דרמטית את כמות המים הנדרשת לתהליך האשפרה ובטוחה לחלוטין לבני אדם ולסביבה.  

 

התוכנית לניהול אופנה 

טליה בורק, ראש התכנית לניהול אופנה' חוקרת את עולם האופנה תוך תפירת חיבורים בין פיתוח מוצר אופנה ורוח הזמן; תפעול והתנהגות צרכנים; לוגיסטיקה וטרנדיות; תחזיות אופנה וסוציולוגיה; תשוקה ועסקים.  תנחה את המפגש בהצדעה ובאהבה למפעל החיים AZ FACTORY

logos

למידע נוסף נא השאירו פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם