איך מגיעים אלינו?

My location
Get Directions

המחלקה ללימודי חוץ ולימודי המשך של שנקר שוכנת בקמפוס הראשי של המכללה ברחוב אנה פרנק 12, רמת-גן (קומת כניסה, מול מסדרון ההנהלה).

הגעה באמצעות תחבורה ציבורית (לפרטים מדוייקים אודות דרכי הגעה מומלץ להשתמש באחת מאפליקציות הניווט או באתר המודיעין לתחבורה ציבורית של משרד התחבורה):

מכיוון מרכז תל-אביב: קו 66 של "דן" עוצר בביאליק 125, סמוך לבניין ביאליק. חציית הכביש הראשי והליכה של 2 דקות תוביל אתכם לכניסות של בניין מיטשל ו/או פרניק.

מכיוון פתח-תקווה/בני-ברק/רמת-גן: קו 66 של "דן" עוצר בביאליק 130, מרחק 2 דקות הליכה לבניין מיטשל, פרניק וביאליק.

מתחנת רכבת מרכז:

  • ברגל: יורדים בתחנת רכבת מרכז/ארלוזורוב, עוברים את גשר היהלומים (שעובר מעל איילון) לכיוון הבורסה ברמת-גן, יורדים במדרגות, פונים שמאלה וחוצים את הכביש. ממשיכים ברחוב שוהם עד סופו, פונים ימינה וממשיכים דרך רחוב תובל עד לצומת עד ביאליק. חוצים את הכביש וממשיכים לרחוב יהודית – בכיכר פונים שמאלה ומשם ישר עד לכניסה הראשית לשנקר (אנה פרנק 12).
  • באוטובוס:: קווים 42 ו-142 של "דן" ו-75 ו-76 של "אגד" עוצרים סמוך לבניין עלית (דרך אבא הלל 4) ובמרחק 5 דקות הליכה מבניין מיטשל, פרניק וביאליק (דרך אבא הלל 30). קווים 40, 140 ו-240 של "דן" עוצרים סמוך לבניין עלית (תחנה בז'בוטינסקי 5).

מכיוון הרצליה/רעננה:

קווים 524, 525 ו-531 של "אגד" עוצרים במרחק 5 דקות הליכה לבניין מיטשל, פרניק וביאליק (דרך אבא הילל 25) ובהמשך המסלול – מול בנין עלית (ז'בוטינסקי 5, מתחם הבורסה).