שיתוף פעולה בין Brain Pop לתכנית לעיצוב ופיתוח משחקי מחשב בשנקר

התכנית לעיצוב ופיתוח משחקי מחשב בשנקר שמחה להודיע על הצטרפותו של מעצב המשחקים , החוקר והמרצה מר סקוט אוסטרווייל לצוות המרצים בתכנית. במסגרת שיתוף הפעולה המלהיב בין התכנית לחברת BrainPOP העולמית. אוסטרווייל המכהן כחוקר ראשי ומנהל קריאטבי של "ארקייד החינוך" במחלקה ללימודי מדיה באוניברסיטת MIT ילמד במסלול ההתמחות החדש שנפתח בתכנית לעיצוב משחקים לימודיים בחסות חברת BrainPOP העולמית.

חברת BrainPOP היא אחת מחברות התוכן החינוכי הגדולות והמשפיעות בעולם. לחברה מגוון רחב של פעילויות עם התמקדות חדשה בפיתוח משחקים חינוכיים. חברת GamesUp מבית BrainPop שמה לה למטרה לפתח ולקדם משחקים בעלי מטרה לימודית התורמים למהפכה הקורית בשנים האחרונות בחינוך ולמידה בבתי ספר ברחבי העולם.

zoombonies

חברת BrainPOP מלווה את הקורס על כל שלביו עד סיומו והגשת פרויקט גמר. במהלך הקורס יגיעו לארץ מבכיריBrainPOP לסדנאות ומפגשים עם הסטודנטים. לסטודנטים מצטיינים תינתן אפשרות להתמחות במרכז הפיתוח של החברה בניו-יורק.

עוד הסדנה שסקוט העביר בישראל:

סקוט אוסטרווייל בהרצאה

תגובה אחת “שיתוף פעולה בין Brain Pop לתכנית לעיצוב ופיתוח משחקי מחשב בשנקר

  1. eco-fun

    לא מזמן ישבתי בהרצאה שבה היה אחד מהמפתחים של zynga, היה מרתק. השאלה היא כמה זה באמת אטרקטיבי מבחינת שוק ומבחינת עבודה לאחר מכן, אין ספק שכמי שמרותק לחלוטין עם עולם העיצוב האינטרנטי זה נראה לי לחלוטין הצעד הבא, הנתונים מראים שהכול הולך לצריכת תכנים במובייל, אבל אני עדיין מתלבט.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *