פוסטים בנושא לימודי פיתוח ועיצוב משחקי מחשב וסלולר בבלוג של שנקר לימודי חוץ. הבלוג כולל פוסטים שעוסקים בתוכניות הלימודים של המחלקה ובנושאים הקשורים בהן

2.4.19: ערב פתוח, עיצוב ופיתוח משחקים

ערב פתוח של התכנית לעיצוב ופיתוח משחקי מחשב יתקיים בתאריך 2 באפריל 2019 ברמת-גן.

מחלקת לימודי החוץ של מכללת שנקר מזמינה אתכם להשתתף בערב פתוח, לכבוד פתיחת ההרשמה למחזור ה-11 (תש"ף) של התכנית לעיצוב ופיתוח משחקים. במסגרת האירוע תוכלו לשמוע על הקורסים, לפגוש בוגרים ממחזורים קודמים, להתרשם ממשחקים שפיתחו, לשמוע על אפשרויות הקריירה ולהציג שאלות לסגל ההוראה.

לפרטים נוספים ולהרשמה לאירוע, פנו לרכזת התכנית אביבה שאבי באמצעות הדוא"ל: avivash@shenkar.ac.il, או בטלפון 03-6019326. דף האירוע בפייסבוק. דף האירוע ב-Eventbrite.

הזמנה לערב פתוח קורס משחקי מחשב 2.4.19

 

התוכנית לעיצוב ופיתוח משחקי מחשב של שנקר מציעה שילוב ייחודי של 21 קורסים עיוניים ומעשיים שמכסים טווח רחב של נושאים רלוונטיים. לרבות: ארט ואנימציית תלת-מימד, עיצוב משחקים וחווית משתמש, Gamification, תכנות UNITY, פיתוח משחקים לימודיים, הפקה ויזמות בתחום משחקי המחשב, ועוד.

בוגרים רבים של התוכנית כבר השתלבו בתעשיית המשחקים המקומית והבינלאומית, כשכירים, מפתחים עצמאיים וכיזמים. אם אתם (או מישהו שאתם מכירים) רוצים להיות חלק מהתחום המרתק הזה, הערב הפתוח הוא אירוע שכדאי להשתתף בו.

Game Party 2018: אירוע הבוגרים של התכנית לעיצוב ופיתוח משחקים

תרשמו ביומן: רביעי 7/2/2018, בשעות 18-22:00, בחדר 61-62 במכללת שנקר, אנה פרנק 12 רמת-גן.

אירוע סוף-הקורס בתכנית לעיצוב ופיתוח משחקים יתקיים בתאריך 7 בפברואר 2018 ברמת-גן, וכולם מוזמנים. נציין את סיום הקורס במסיבת משחקי סטודנטים מדליקה (נטען שהמילה הזאת חזרה ובגדול). גם השנה עשינו טריילר עם מקבץ סרטונים מהמשחקים שיוצגו באירוע.


המשך קריאה

לוטם רבניצקי, בוגרת התוכנית לעיצוב ופיתוח משחקים

"לא הבנתי כלום במשחקים לפני שהגעתי לשנקר"

"לא הבנתי כלום במשחקים לפני שהגעתי לשנקר", היא אומרת בחיוך. אמירה קצת מפתיעה כשהיא באה מלוטם רביצקי, מייסדת ומנכ"לית חברת המשחקים Dream Games.

לפני שנרשמה ללימודי עיצוב ופיתוח משחקים בשנקר, לוטם הייתה בוגרת לימודי קולנוע וטלוויזיה, שכתבה והפיקה בעיקר לענף הפרסום. היא אהבה משחקי מחשב אבל לא הייתה ממש גיימרית, והרעיון שתעסוק במשהו שקשור לתכנות נראה לה דמיוני. המשך קריאה

עיצוב ממשקים מבוססי ריח עם הת'ר קלי

האמנית ומעצבת המשחקים הנודעת הת'ר קלי התארחה בשנקר והעבירה סדנה בנושא שבכותרת, שהיא נמנית עם המובילים אותו בעולם כיום. 

ורד פנואלי

ביום שישי האחרון של פברואר התארחה אצלנו בתכנית לעיצוב ופיתוח משחקי מחשב בשנקר הת'ר קלי (Heather Kelley) – אחת ממעצבות המשחקים המעניינות ביותר שפועלת היום בזירה הבינלאומית של משחקים, אמנות ומטרות חברתיות – לסדנה בת שלוש שעות בנושא "עיצוב ממשקים מבוססי ריח".

הת'ר קלי היא אמנית ומעצבת משחקים שהתפרסמה בעיקר בזכות השימוש הפוליטי שלה במדיום. היא עוסקת הרבה בנושאי מגדר ואחת החלוצות בשימוש במשחקים להבעת עמדות פרוגרסיביות בענייני נשים. ב-2011 היא נבחרה לאחת מ"הנשים המשפיעות ביותר בטכנולוגיה" על-ידי המגזין הנחשב Fast Company. בשנה שעברה זכתה בפרס Women in Gaming Award מטעם GDC. ובשנת 2013 היא הוכרזה על ידי Inc. magazine לאחת מחמשת הנשים החזקות בעולם בתחום המשחקים.

המשך קריאה

מלגות של פלאריום למצטיינים בקורס לעיצוב ופיתוח משחקי מחשב

חברת פלאריום, אחת השותפות של התוכנית לעיצוב ופיתוח משחקי מחשב בניצוחה של ד"ר ורד פנואלי, העניקה לאחרונה מלגות הצטיינות לשני בוגרים מבטיחים של התוכנית, בן מנשה ויונתן גורין, שהקימו סטודיו למשחקי מחשב. הסיפור לפניכם.

פלאריום היא מובילת שוק, אחת החברות הגדולות בארץ לפיתוח משחקי מחשב, עם רזומה עשיר של משחקים (כמו Total Domination, Farmandia, Pirates: Tides of Fortune, Poker Shark, Lockdown, Bug Warsand Fashion City ועוד רבים וטובים), קרוב ל-100 מיליון משתמשים רשומים וכ-3 מיליון לקוחות חוזרים מדי יום.

בן ויונתן, הבוגרים שזכו במילגה מחברת פלאריוםאנחנו מקיימים עם פלאריום שיתוף-פעולה הדוק ומהנה במסגרת התוכנית לעיצוב ופיתוח משחקים, ואחד הצדדים שלו הן המלגות שהם מעניקים לבוגרים המצטיינים – הפעם לבן ויונתן, שהפכו בין לילה מסטודנטים ליזמים.

בן מנשה התחיל את דרכו בעולם המדיה בתחום האנימציה התלת-מימדית, עבד (בין היתר) עבור חברת Shoreline Hollywood, כאנימטור לדמויות. 

בתור גיימר מושבע, תמיד הייתה בו משיכה לפיתוח משחקי מחשב. במהלך שנת הלימודים עבד בן על פרויקטים שונים עד למשחק הגמר אותו עשה בשיתוף פעולה מלא עם יונתן. (בהמשך מעט הרחבה). המשחק שמעסיק אותו בזמנו הפנוי בימים אלה הוא The Binding of Isaac.

המשך קריאה