התוכנית ללימודי אמנות בקהילה של שנקר (בשיתוף עם קרן רוטשילד) היא תוכנית שנתית ללימודי תעודה, המספקת למשתתפיה את הידע והכלים ליזום ולנהל פרויקטים קהילתיים

שינוי חברתי דרך אמנות

בחודש הבא ייפתח המחזור השלישי של התוכנית ללימודי אמנות בקהילה, המנסה לרתום את האמנויות הפלסטיות ואמנות הבמה להשגת יעדים חברתיים. שיחה עם מנהל התוכנית, עדי יקותיאלי. 

התוכנית ללימודי אמנות בקהילה של שנקר (בשיתוף עם קרן רוטשילד) היא תוכנית שנתית ללימודי תעודה, המספקת למשתתפיה את הידע והכלים ליזום ולנהל פרויקטים קהילתיים שבמרכזם הרעיון של שינוי חברתי דרך אמנות.

התוכנית מיועדת למשתתפים בעלי רקע מגוון: אמנים מכל התחומים, פעילים חברתיים, אנשי חינוך, מנהלי מרכזים קהילתיים, מנהלים מהמגזר השלישי, ועוד. המשתתפים ייהנו, בין השאר, מדמי לימוד מסובסדים, ממימון וסיוע בפיתוח ובביצוע פרויקט קהילתי כבר במהלך הלימודים.

בראש התוכנית (יחד עם ד"ר ילי נתיב) עומד עדי יקותיאלי, אמן רב-תחומי, אמן קהילתי ויזם חברתי, אשר הפיק וניהל ב-30 השנים האחרונות מאות פרויקטים של אמנות קהילתית, בהם השתתפו מאות אלפי אנשים.

אחרי שני מחזורים מוצלחים של התוכנית ללימודי אמנות בקהילה, ולקראת פתיחת המחזור השלישי בחודש הבא, אנו מנצלים את הבמה הזו כדי לעמוד על כמה עקרונות שעומדים מאחורי העשייה.

kehila 1

המשך קריאה