פוסטים בנושא לימודי סאונד וקורסי סאונד בבלוג של שנקר לימודי חוץ. הבלוג כולל פוסטים שעוסקים בתוכניות הלימודים של המחלקה ובנושאים הקשורים בהן

עושים בית-ספר לסאונד

אנחנו תמיד שואפים לטוב ביותר, אבל התוכנית ללימודי סאונד והפקה היא אחד המקרים בהם יש הסכמה די גורפת שהצלחנו להגיע לשם. אם סאונד הוא החלום שלכם – זה המקום להגשים אותו.

בקרוב ייפתח המחזור השביעי של התוכנית ללימודי סאונד שלנו, תוכנית יחידה מסוגה שהיא פרי שיתוף פעולה עם אולפני פלוטו, אולפן הקלטות שנחשב לטוב והמתקדם ביותר בארץ.

לימודי סאונד באולפני פלוטו

מדובר בלימודים שאורכים כשנתיים (יומיים בשבוע), ובסיומם התלמידים מצויידים בכלים שמאפשרים להם להשתלב כאנשי סאונד בתעשיית המוזיקה, ברדיו ובטלוויזיה, בתיאטרון ובקולנוע.

הלימודים מתקיימים בקומפלקס של אולפני פלוטו, עם צוות הוראה שכולל מקצוענים מהשורה הראשונה, שעבדו עם כמה מהשמות הגדולים במוזיקה בארץ ובעולם – לרבות אביב גפן, עידן רייכל, שלום חנוך, יהודית רביץ, יהודה פוליקר, בלייר, רוברט פלאנט ואפילו דיוויד בואי. המשך קריאה

תלמידי קורס App Toy מציגים: הרעיונות

קורס App Toy הוא תוצאה של שיתוף פעולה ייחודי בין שנקר וחברת Spin Master מטורונטו שהיא אחת מחברות הצעצועים הגדולות והמשפיעות בעולם.

במסגרת הקורס הסטודנטים לומדים פיתוח ועיצוב רעיוני של צעצועים ומשחקים. הדגש הוא על חדשנות  ושילוב טכנולוגיות מעצימות משחק מהמדיה הדיגיטלית ומהעולם הפיזי.

במהלך הקורס הסטודנטים תרגלו הגשת רעיון חדש לחברת צעצועים. כדי להשתתף בתהליך הגיע ארצה במיוחד מטורונטו דויד ווינטר (David Winter) מנהל קשרי הממציאים (Manager Inventor Relations) בחברה.
בתרגיל ההגשה למדו הסטודנטים כיצד מעבירים את החוויה המשחקית  בפרזנטציה קצרה ובמודל ממחיש. היו הגשות מאוד מעניינות שהשאירו רושם רב. המשך יבוא…
 
בתמונות : דויד ווינטר בוחן את הרעיונות החדשים.
AppToys4 AppToys4
AppToys5 AppToys5
AppToys6 AppToys6
AppToys7 AppToys7
AppToys9 AppToys9
AppToys1 AppToys1
AppToys2 AppToys2
AppToys3 AppToys3

מלגות של פלאריום למצטיינים בקורס לעיצוב ופיתוח משחקי מחשב

חברת פלאריום, אחת השותפות של התוכנית לעיצוב ופיתוח משחקי מחשב בניצוחה של ד"ר ורד פנואלי, העניקה לאחרונה מלגות הצטיינות לשני בוגרים מבטיחים של התוכנית, בן מנשה ויונתן גורין, שהקימו סטודיו למשחקי מחשב. הסיפור לפניכם.

פלאריום היא מובילת שוק, אחת החברות הגדולות בארץ לפיתוח משחקי מחשב, עם רזומה עשיר של משחקים (כמו Total Domination, Farmandia, Pirates: Tides of Fortune, Poker Shark, Lockdown, Bug Warsand Fashion City ועוד רבים וטובים), קרוב ל-100 מיליון משתמשים רשומים וכ-3 מיליון לקוחות חוזרים מדי יום.

בן ויונתן, הבוגרים שזכו במילגה מחברת פלאריוםאנחנו מקיימים עם פלאריום שיתוף-פעולה הדוק ומהנה במסגרת התוכנית לעיצוב ופיתוח משחקים, ואחד הצדדים שלו הן המלגות שהם מעניקים לבוגרים המצטיינים – הפעם לבן ויונתן, שהפכו בין לילה מסטודנטים ליזמים.

בן מנשה התחיל את דרכו בעולם המדיה בתחום האנימציה התלת-מימדית, עבד (בין היתר) עבור חברת Shoreline Hollywood, כאנימטור לדמויות. 

בתור גיימר מושבע, תמיד הייתה בו משיכה לפיתוח משחקי מחשב. במהלך שנת הלימודים עבד בן על פרויקטים שונים עד למשחק הגמר אותו עשה בשיתוף פעולה מלא עם יונתן. (בהמשך מעט הרחבה). המשחק שמעסיק אותו בזמנו הפנוי בימים אלה הוא The Binding of Isaac.

המשך קריאה