עיצוב ופיתוח ספרים ומגזינים דיגיטליים

מהפכת הספרים הדיגיטליים כבר כאן: מעולם לא היה קל יותר להוציא ספרים לאור, ובשנקר לומדים איך לעשות את זה נכון.

תכנית הלימודים הייחודית לעיצוב ולהפקת ספרים דיגיטליים, שפותחה במחלקה ללימודי חוץ ולימודי המשך בשנקר, משכילה למפות את תחום אפשרויות היצירה במדיה הספרותית הדיגיטלית.

התכנית מציעה מסלול מקיף של 138 שעות אקדמיות, במסגרתן רוכשים הסטודנטים את מיטב הכלים החדשניים ביותר להפקה, ביצוע ושיווק עצמאי של ספרים דיגיטליים.

התכנית מתקיימת במתכונת ייחודית, המשלבת הרצאות אורח וסדנאות הפקה, במסגרתן נלמד ונחקור כיצד טכנולוגיות חדשות מעצבות את החוויה הספרותית. זאת בנוסף ללמידה מעשית של התוכנות המובילות היום בעולם לפיתוח ולעיצוב ספרים ומגזינים בפורמט דיגיטלי.

בוגרים ממליצים:

מיכל פז-קלפ // עורכת ספרי ילדים ונוער, כנרת-זמורה-דביר: "הקורס היה חוויה מעשירה ומהנה ביותר. בנוסף לידע הרב בכל הקשור לתוכנות העיצוב השונות, הקורס פתח לי צוהר לעולם חדש ומופלא. בתור מי שעובדת שנים רבות בעולם הספרות המודפסת, היה מרתק לראות היכן הדפוס המסורתי והעולם הדיגיטלי נפגשים, ומהם האופקים החדשים שהטכנולוגיה הזו מציעה לנו. התובנות הרבות שלקחתי איתי מהקורס משמשות אותי כיום בעבודתי בהוצאה ובכלל. מומלץ ביותר."

אורי קרמן // סופר, מעצב ומאייר: "ההחלטה להשתתף בקרס ספרים דיגיטליים הייתה מצוינת. הקורס היה מקיף, רציני ומקצועי. פגשנו אנשים מעניינים מתחומים רבים הנוגעים לשוק הזה, ומכל אחד למדנו משהו. צוות המורים היה מעולה, ויצאנו עם ידע ומיומנות שפותחים אפשרויות."

נועה שניר // עורכת גרפית, 7 ימים - ידיעות אחרונות: "הקורס לעיצוב ספרים דיגיטליים היה עבורי חוויה כיפית ומקסימה. המתכונת הייחודית, האווירה הטובה, רמת ההוראה והרצאות האורח, השאירו אצלי טעם של עוד. הלימוד המעשי בקורס העשיר את עבודתי המקצועית כמעצבת וכעורכת גרפית." 

 

השותפים של שנקר בקורס ספרים דיגיטליים

התוכנות הנלמדות במסגרת התכנית:

 • Adobe Photoshop: תוכנה לעיבוד תמונה
 • Adobe InDesign: תוכנה לעיצוב ולעימוד טקסטים
 • Adobe Edge Animate: תוכנה ליצירת אנימציות בפורמט דיגיטלי
 • Adobe Premiere: תוכנה לעריכת וידאו
 • ePub 2 ,ePub 3: פורמטים סטנדרטים בהפקת ספרים דיגיטליים למחשב ולמובייל

בוגרי התכנית מסיימים עם תיק עבודות מקיף וניסיון מקצועי המכין אותם לאחד המקצועות המרתקים והמתפתחים ביותר היום בעולם המדיה הדיגיטלית.

מהבלוג

מידע כללי

 • ימים ושעות

  יפורסם בהמשך.

 • משך הקורס

   23 מפגשים, סה"כ: 138 שעות אקדמיות

 • קהל היעד

  מעצבים מאיירים ובעלי התשוקה לכתיבה המעוניינים להתוודע  ולרכוש ניסיון בתחום המתפתח של ספרים דיגיטליים

 • מרצים
  שלהבת זוהר / אלכסי קלטסלי / רון דהן ומרצים אורחים

קורסים נוספים