פוסטים בנושא סטיילינג ולימודי סטיילינג בבלוג של שנקר לימודי חוץ. הבלוג כולל פוסטים שעוסקים בתוכניות הלימודים של המחלקה ובנושאים הקשורים בהן

סטיילינג פרו 2016: ג'נדר בלנדר

צילומי אדיטוריאל בנושא ג'נדר בלנדר.
הפקה במסגרת קורס סטיילינג פרו, בהנחיית שרונה בונד-מטרסו, מחזור 27.

צילום: שרבן לופו
שיער ואיפור: נירית הירשמן
דוגמנים: אניה מרטירוסוב ולושה לאנדרוגני

קורס סטיילינג פרו 2016

 

צעדיי הראשונים בעולם הסטיילינג

ורד הורן, עורכת-דין שהחליטה לעשות הסבה מקצועית והיום היא סטייליסטית בוגרת שנקר, הפכה בשנתיים האחרונות גם לבלוגרית אופנה פופולרית. ביקשנו ממנה שתספר את הסיפור שלה.

היי, אני ורד הורן, סטייליסטית בוגרת שנקר ובעלת בלוג האופנה VeredStyle.

VeredStyle1בתחילת דרכי המקצועית ויתרתי על החלום להפוך את התשוקה לאופנה למקצוע ופניתי ללימודי משפטים. אחרי כמה שנים של עבודה כעורכת דין החלטתי שהגיע הזמן לממש את החלום ולעשות הסבה מקצועית. עזבתי משרה של יועצת משפטית בבית משפט ופניתי ללימודי סטיילינג בשנקר.

תקופת הלימודים הייתה חוייתית ומהנה, צוות המרצים היה מקצועי ונחמד במיוחד, האווירה בכיתה הייתה נעימה ובסופו של הקורס יצאתי עם כל הכלים שנדרשו לי כדי לפתוח בדרכי המקצועית החדשה כסטייליסטית.

כבר במהלך הקורס פתחתי את בלוג האופנה שלי והתחלתי לתת לקוראות שלי טיפים בסטיילינג אישי, לעדכן אותן בטרנדים חדשים, לשתף אותן ברכישות אופנתיות מוצלחות ולתעד עבורן את האאוטפיטים שלי, כדי שתוכלנה לקבל השראה.

המשך קריאה

סטייליסטית צמודה במתנה

ערבה ויטנברג

סיכום שבועיים של סטייל בקניון רמת אביב

אחרי המון בגדים, שקיות, טרנדים, טיפים, מהפכים, לקוחות מרוגשות, מכל המינים והגילאים, הרבה אהבה ובעיקר נבחרת סטייליסטיות אחת חלומית, אפשר להכתיר כהצלחה גדולה את מתחם הסטיילינג שהוקם כפרוייקט של שבועיים במרכז קניון רמת אביב.

photo2

המשך קריאה

"קורס סטיילינג זה מהפך אישי"

הפקות "מהפך אישי" במהלך קורס סטיילינג מספקות לתלמידים (תלמידות, במקרה זה), הזדמנות להוכיח את שלמדו, את הכלים שרכשו ואת כישרונם כסטייליסטים.

"קורס סטיילינג זה לעבור מהפך אישי". את המשפט הזה, או וריאציות עליו, אנחנו שומעים לעיתים קרובות מהבוגרים של קורסי הסטיילינג שלנו. זו אולי לא המוטיבציה העיקרית של נרשמים לקורסים האלה, אבל זו תופעת לוואי נעימה וכנראה די נפוצה, של השתתפות בהם.

הפקת מהפך אישי - קורס סטיילינג אישי 1
הפקת מהפך אישי - קורס סטיילינג אישי 2
הפקת מהפך אישי - קורס סטיילינג אישי 3
הפקת מהפך אישי - קורס סטיילינג אישי 4
הפקת מהפך אישי - קורס סטיילינג אישי 5
הפקת מהפך אישי - קורס סטיילינג אישי 6
הפקת מהפך אישי - קורס סטיילינג אישי 7
הפקת מהפך אישי - קורס סטיילינג אישי 8
הפקת מהפך אישי - קורס סטיילינג אישי 9
הפקת מהפך אישי - קורס סטיילינג אישי 10
הפקת מהפך אישי - קורס סטיילינג אישי 11

ישנם אנשים שללימודי הסטיילינג יש אצלם תפקיד מרכזי במהלך של שינוי מקצועי. אחרים הולכים ללמוד סטיילינג כי הם רוצים להיות הסטייליסטים של עצמם, שזו צורה מיוחדת של עצמאות – וגם דרך פשוטה להיראות יותר טוב, תמיד.

אבל בלי קשר לסיבות שהביאו אותם ללמוד סטיילינג, כמעט כל המשתתפים בקורסי הסטיילינג פשוט לא מצליחים לסיים את הלימודים בלי שיחול בהם עצמם שינוי.

בהפקות מהפך אישי במהלך קורסי הסטיילינג כל אחד מהסטודנטים בוחר מישהו המשמש כלקוח והסטודנטים משמשים כסטייליסטים. כך הכשרתם כסטייליסטים באה לידי ביטוי בפעם הראשונה. בנוסף ההפקות כוללות יום צילומים בסטודיו, עם צלם מקצועי, מאפר ומעצב שיער. זו הזדמנות מיוחדת עבור התלמידים (תלמידות, במקרה הזה) ליישם את הידע בסביבה מקצועית ומתגמלת, ואת התוצאות תראו בעצמכם…

התמונה של הפוסט הזה לקוחה מגלריית הפייסבוק של ההפקה האחרונה, מקורס סטיילינג אישי בהנחיית מאיה יונה מילשטיין וצאלה הילרוביץהצילומים המצוינים הם של עמיר צוק. ובאמת, כדאי לכם להקליק ולצפות בתמונות המקוריות, ברזולוציה גבוהה.